Türkçe // English
 
   
 
Hizmetlerimiz
Uzmanlık Alanlarımız
Hizmetlerimiz

Algoritma danışmanlık yaklaşımı şirketlerin ihtiyacından yola çıkar.
Bir Algoritma görevi aşağıdakilerden biri veya bir kaçını içerebilir:

İnovasyon Olgunluğu Çalışması
Şirketinizin inovasyonda mevcut durumunu belirlemek için bir çalışma yapalım.

İnovasyon Stratejisi ve İnovasyon Liderliği ve Kültürü Çalıştayları
Liderlik ekibinizi bir inovasyon stratejisi oluşturmak için yönlendirelim. Şirketinizde bir inovasyon kültürü yaratmak için gerekli adımları ve liderlik davranışlarını anlamalarını sağlayalım.

İnovasyon Yönetim Sistemi Kurma
Algoritma ile işbirliği yaparak şirketinizde sürdürülebilir rekabet avantajı ve karlı büyüme için bir inovasyon sistemi kurun.

İnovasyon Kültürü İnşa Etme
Şirketinize özgü bir inovasyon kültürü inşa etmeniz için doğru adımları atmanıza ve hatalardan kaçınmanıza yardımcı olalım.

Değer İnovasyonu Danışmanlığı
Müşterilere yüksek değerli orijinal ürün ve hizmetler sunarken, aynı zamanda maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğinizi öğrenin.

İnovasyon ve Yaratıcılık Eğitim Programları
İnovasyon yönetimi, yaratıcılık, takım oluşturma, değişim yönetimi, ve maliyet azaltma konularındaki gelişmiş ve özel eğitim programlarımızdan yararlanın.

İnovasyon Projeleri Koçluğu
İnovasyon proje takımlarınızı, doğru metodolojiler ve araçlarla donatarak ve gelişmelerini izleyerek eğitelim ve koçluk yapalım.

İş Dönüşümü Danışmanlığı
Şirketinizi, hızlı, esnek, dayanıklı, sistemli, altyapılı, ve dünyadaki başdöndürücü değişime hazır hale getirmek için birlikte çalışalım.

Radikal Maliyet Azaltma Danışmanlığı
İyi bilinen, herkesi aynı şekilde içeren, iyi maliyetlerle kötü maliyetleri ayırdetmeyen, ve genellikle uzun vadede şirketin zararına olan maliyet azaltma yöntemlerinin ötesine geçmeyi öğrenin.

Ali Özgenç Konuşmaları
Dinamik ve dinleyenlerin ilgisini üst düzeyde tutan bir konuşmacı olan Ali Özgenç’i şirket toplantılarınıza konuşmacı olarak çağırın.

Diğer hizmetlerimizi öğrenmek ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle temasa geçin.
 

 
  © 2012 Algoritma – Her Hakkı Saklıdır