Türkçe // English
 
   
 
İnovasyon Yönetimi Blogu
İnovasyon Yönetimi Bülteni
Makaleler ve Araştırma
Web Linkleri
İnovasyon Kitapları
İnovasyon Politika ve Stratejileri
İnovasyon Trendleri
Sunumlar
Video
Audio
Ali ÖZGENÇ'i Konuşmacı Olarak Çağırın

KONUŞMA KONULARI

Takım Dinamikleri /Yaratıcı Takımlar / Grup Zekası
İnovatif Liderlik ve Şirket Kültürü / Değişim Yönetimi / Yönetimin Geleceği
Gönüllü Katılıma Yol Açan Şirket Ortamı / İnovasyonun Fiziksel ve Sanal Ortamı
Nasıl İnovasyoncu Olunur?
Gönüllü Katılım Nasıl Sağlanır? / Şirketlerde Fikir Yönetimi
Gelecek İçin Rekabet / Rekabetin Anahtarı Farklılaşma / Farklılaşmanın Anahtarı İnovasyon
İnovasyon Yönetimi / Şirketler İnovasyon Yeteneğini Nasıl Kazanır?
İnovatif Maliyet Azaltma/ Maliyet İnovasyonu / Değer İnovasyonu

Algoritma Yönetici Ortağı Ali Özgenç, İnovasyon Yönetimi, Şirket Performans Yönetimi, İş Dönüşümü ve Radikal Maliyet Azaltma konularında çalışıyor, inovasyon konusunda yazılar yazıyor, konuşmalar yapıyor.

Ali Özgenç Sabancı Holding üst yönetiminde İş Geliştirme Direktörü olarak Sabancı şirketlerinde İş Mükemmelliği, Maliyet Azaltma ve Verimlilik, Operasyonel Mükemmellik, Outsourcing konularının liderliğini yaptı. Sabancı Grubu Kurumsal 6 Sigma şampiyonluğunu yürüttü.

Ali Özgenç aynı zamanda Çimsa, Toyotasa Pazarlama, ve Bimsa şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Daha önce Brisa’da Teknoloji Direktörü olarak Türkiye’nin ilk Araştırma Geliştirme Merkezlerinden Argesa’nın kuruluşuna önderlik etti. 15 yıl İnovasyon Yönetimi konusunda bilfiil çalıştı.
Brisa’yı ilk Ulusal Kalite Ödülü ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü’ne taşıyan takımın içinde yer aldı. Pazarlama Direktörü olduğu dönemde Uluslararası Pazarlama stratejisi ile Lassa Avrupa’nın önemli bir lastik markası ve Türkiye’nin en yüksek Pazar payına sahip markası oldu. Anti Damping çalışmaları yürüten sektör grubuna önderlik etti. Şirkette Balanced Scorecard sistemini kurdu. Ali Özgenç Brisa’da pazarlama alanında uluslararası ödül alan inovatif bir çalışmayı başlattı ve yürüttü.

Sabancı Holding’de grup şirketlerinin katıldığı global rekabetçilik amaçlı bir operasyonel mükemmellik projesini de başarıyla yürüten Ali Özgenç geniş ve köklü deneyim portföyü ile, bir şirketin sıçrama yapabilmesi için gerekli İnovasyon Yönetimi, Şirket Performans Yönetimi, ve İş Dönüşümü konularında Türkiye’nin en birikimli kişilerinden.

Ali ÖZGENÇ'İ Konuşmacı Olarak Çağırın

 
  © 2012 Algoritma – Her Hakkı Saklıdır